HAKKIMIZDA

Leydi Turizm ve seyahat firması tecrübeli personeli ve güvenli araç filosu ile siz değerli yolcularımızın konforlu ve hızlı ulaşım ihtiyacını karşılamak için 2013 yılında faaliyete girmiş bir turizm ve seyahat şirketidir.

Ulaşım sektöründeki özellikle kısa mesafelerdeki kötü araç, kötü hizmet ve yavaş ulaşım unsurlarına alternatif olmak; sizi hak ettiğiniz kalitede hizmet ile buluşturmak için yola çıktık.

Sektöre girdiğimiz 21 Haziran 2013 yılından bugüne sürekli artan yolcu sayımız, müşteri memnuniyetimiz ve tercih edilir olmak bizim için en büyük ödül olmuş ve hizmet aşkımızı körüklemiştir.

MİSYONUMUZ; 

Yola çıkış sloganımız olan “SİZ ÖZELSİNİZ” sözümüzü tüm misafirlerimize hissettirmek, günümüzün zorlu hayat koşullarında en azından seyahat ettiğiniz süre içinde konforlu, keyifli, güvenilir ve zamandan maximum derecede tasarruf edebildiğiniz ulaşım hizmetini verebilmektir.

Sizi sevdiklerinize en kısa sürede, en güvenilir ve en konforlu şekilde ulaştırmak görevimizdir. 

Çünkü “SİZ ÖZELSİNİZ“.

VİZYONUMUZ; 

Şirket kurucularımızın ulaşım konusundaki 25 yıllık tecrübelerini genç, eğitimli, güleryüzlü ve profesyonel bir kadro ile harmanlayarak sektöre kalite ve profesyonellik getirmektir.